Кращі випускники

 

Дипломи з ВІДЗНАКОЮ отримали:


2008 рік 

Кваліфікація — магістр комп'ютерної інженерії

• спеціальність «Комп'ютерні системи та мережі»

  1. Богданович Олена Вікторівна
  2. Галай Сергій Анатолійович
  3. Дацюк Ольга Миколаївна
  4. Кібіна Ольга Володимирівна
  5. Кравчук Олег Михайлович
  6. Малихіна Ольга Едуардівна
  7. Новосад Михайло Валерійович
  8. Пилипчук Олексій Васильович
  9. Чернявська Ксенія Миколаївна
  10. Шандиба Дмитро Володимирович

• спеціальність «Спеціалізовані комп'ютерні системи»

  1. Бойко Антон Сергійович
  2. Горкавий Валерій Володимирович
  3. Дрьомін Олександр Сергійович
  4. Капштик Максим Вікторович
  5. Маєвська Наталія Петрівна
  6. Ніколенко Віталій Вікторович
  7. Папанова Наталія Володимирівна
  8. Полушко Валерій Миколайович
  9. Радчук Валентин Дмитрович
  10. Рябушенко Андрій Віталійович
  11. Чумак Наталія Вікторівна

2009 рік 

Кваліфікація — магістр комп'ютерної інженерії

• спеціальність «Комп'ютерні системи та мережі»

  1. Валієва Клавдія Віліївна
  2. Ваш Віталій Володимирович
  3. Ковшун Дмитро Володимирович

• спеціальність «Спеціалізовані комп'ютерні системи»

  1. Захаров В'ячеслав Юрійович
  2. Комісар Дмитро Олександрович
  3. Комісар Марія Олексіївна
  4. Медведь Ірина Володимирівна
  5. Пустова Тетяна Леонідівна
  6. Спринсян Ярослав Вікторович

2010 рік 

Кваліфікація — магістр комп'ютерної інженерії

• спеціальність «Комп'ютерні системи та мережі»

  1. Банас Валентин Федорович
  2. Гончаренко Павло Сергійович
  3. Кобченко Олег Ігорович
  4. Лагутін Василь Кирилович
  5. Лисенко Микола Анатолійович
  6. Онай Микола Володимирович
  7. Павлюченко Валентин Олександрович

• спеціальність «Спеціалізовані комп'ютерні системи»

  1. Клюско Віталій Володимирович
  2. Наконечний Антон Олександрович
  3. Парубочий Сергій Анатолійович

2011 рік 

Кваліфікація — магістр аналітик комп'ютерних систем

• спеціальність «Комп'ютерні системи та мережі»

  1. Лавренчук Сергiй Сергiйович
  2. Михайлюк Вадим Антонович
  3. Москаленко Вiталiй Юрiйович
  4. Подолян Олексiй Дмитрович
  5. Полєщук Сергiй Олександрович
  6. Ставицька Катерина Олександрiвна

• спеціальність «Спеціалізовані комп'ютерні системи»

  1. Лукаш Юрiй Вiталiйович
  2. Шкира Дмитро Сергiйович

 

2015 рік 

Ступінь - Магістр.

Кваліфікація —  аналітик комп'ютерних систем

  • спеціальність «Комп'ютерні системи та мережі»
  1. Тафля Флоріна Володимирівна
  2. Хоптинець Вадим Андрійович
  3. Щербина Богдан Олександрович

• спеціальність «Спеціалізовані комп'ютерні системи»

  1. Гудименко Владислав Сергійович
  2. Стельмах Георгій Миколайович